top-pohoda

Úvod  >  Akce a galerie
Chyba
 • JFolder::files: Cesta není složkou:
 • JFolder::files: Cesta není složkou:
 • JFolder::files: Cesta není složkou:
 • JFolder::files: Cesta není složkou:
 • JFolder::files: Cesta není složkou:
 • JFolder::files: Cesta není složkou:
 • JFolder::files: Cesta není složkou:
 • JFolder::files: Cesta není složkou:
 • JFolder::files: Cesta není složkou:
 • JFolder::files: Cesta není složkou:
Poznámka
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/pohoda-2013-maskarni
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/pohoda-2013-bambiriada
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/pohoda-2013-den-deti
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/pohoda-2013-patafest
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/pohoda-2013-melounova-party
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/pohoda-2013-frl
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/pohoda-2013-turnaj-aktivity
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/pohoda-2013-vikendovka
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/pohoda-2013-halloween
 • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/pohoda-2013-dada

NAŠE Akce 

separator-pohoda

 Rok 2013

Maškarní ples

Dne 30. 1. 2013 jsme u nás v Pohodě měli maškarní. Proměnili jsme se v kočky, spidermany, princezny, čarodějnice nebo třeba čerty a užili si společné odpoledne plné her, tance a zábavy. Přidalo se k nám i NZDM Útočiště, takže nás tu bylo opravdu hodně :)

Fotografie z této akce zde: {gallery}pohoda-2013-maskarni{/gallery}

 separator-pohoda

Bambiriáda

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Pohoda se prezentovalo v rámci celostátní akce Bambiriáda konané v Chebu, dne 24. 5. 2013 na Chebském hradě.

 

Děti byly konfrontovány s otázkou dobra, potřebou lásky a bezpečí formou pohádkového příběhu o kouzelném klobouku dobra. Každému dítěti byl na hlavu dán „kouzelný klobouk“, který měl tu moc, že přenesl svoji moc, lásku a dobro do dětského srdíčka a děti se tak staly „RYTÍŘI DOBRA“. Musely však složit slib, který zněl:

„AŤ JSEM, KDE JSEM, TU I TAM, PRO SVÉ KAMARÁDY DOBRO UDĚLÁM, POMOHU VŠEM ZVÍŘÁTKŮM I KVĚTINÁM, TAK PŘÍSAHÁM.“

Každé pak dostalo řád Rytíře dobra a malou sladkost (sladkosti věnoval sponzor: Lidl Česká republika v. o. s.)

 

Pro děti byly také připraveny hry na rozvoj jemné motoriky formou losování lístečků, kde bylo napsáno jméno zvířátka, které dítě mělo vymodelovat.

 

Také byla možnost, aby si děti a rodiče udělali společnou fotku v rámečku.

 

Fotografie z této akce zde: {gallery}pohoda-2013-bambiriada{/gallery}

 .separator-pohoda

Dětský den

Dne 3. 6. 2013 proběhl v klubu Pohoda den dětí. Děti si s námi zasoutěžily o sladké odměny, které nám věnoval sponzor: TRAVEL FREE, s. r. o.), a samozřejmě proběhlo i malování na obličej, ze kterého měly děti obrovskou radost.

Fotografie z této akce zde: {gallery}pohoda-2013-den-deti{/gallery}

.separator-pohoda 

Taneční vystoupení na Patě

Dne 23. 6. 2013 jsme se s našimi dětmi zúčastnili tanečního vystoupení na Patafestu, který se konal v areálu Domova pro osoby se zdravotním postižením Pata v Hazlově, kterou pořádal Joker, o.s. společně se střední zdravotnickou a vyšší odbornou školou Cheb. My i děti jsme si tuto akci moc užili.

Fotografie z této akce zde: {gallery}pohoda-2013-patafest{/gallery}

 .

separator-pohoda

Melounová párty

Dne 26. 7. 2013 jsme v Pohodě měli melounovou párty. Pochutnali jsme si na melounech a zahráli si společné hry.

Fotografie z této akce zde: {gallery}pohoda-2013-melounova-party{/gallery}

.

separator-pohoda

Výlet do Františkových Lázní

1. srpna 2013 jsme společně vyrazili na výlet do Františkových Lázní. Projeli jsme se mikrovláčkem na Ameriku, podívali jsme se na zvířátka, zařádili jsme si na dětském hřišti a pochutnali si na zmrzlině. Počasí nám opravdu přálo, a tak jsme si výlet pořádně užili :)

 Fotografie z této akce zde: {gallery}pohoda-2013-frl{/gallery}

separator-pohoda

Turnaj v Aktivitách

Dne 25. 9. 2013 u nás v rámci týdne nízkoprahových zařízení proběhla akce s názvem ,,Turnaj v Aktivitách,,. Přidali se k nám i Útočiště, o. p. s. a klub Respekt, takže jsme se sešli opravdu v hojném počtu :) Zahráli jsme si společně společenskou hru Activity, která všechny moc bavila. A nakonec byly rozdány diplomy a nějaké ty ceny :)

Fotografie z této akce zde:{gallery}pohoda-2013-turnaj-aktivity{/gallery}

separator-pohoda

Víkendová akce

O víkendu 12. - 13. října 2013 jsme se vydali na víkendovou akci, která se uskutečnila ve spolupráci s Útočištěm, o.p.s. Vydali jsem se do krásného rekreačního areálu u Mlýna v Jedlové u Mariánských Lázní. I přes trochu chladnější počasí jsme si akci všichni moc užili. Byli jsme ubytovaní v hezkých chatkách, povozili jsme se na koních, povídali si o kyberšikaně, hráli společné hry a v týmech pracovali na společných aktivitách a měli jsme i stopovačku :)

Fotografie z této akce zde:{gallery}pohoda-2013-vikendovka{/gallery}

separator-pohoda

Halloweenská párty

Již po druhé se u nás konala 31. 10. 2013 pravá strašidelná halloweenská párty. Místo dětí a pracovnic tady pobíhali duchové, strašidelné červené karkulky, bílá paní, superman, čertík a další strašidla :) Společně jsme si zasoutěžili a samozřejmě byli nachystané odměny v podobě pavoučího lízátka nebo rukavice plné popcornu.

Fotografie z této akce zde: {gallery}pohoda-2013-halloween{/gallery}


separator-pohoda

Taneční soutěž

17. 11. 2013 se tři naše tanečnice zúčastnily taneční soutěže Děti fitness aneb sportem proti drogám v KC Svoboda. I přes velikou trému nakonec vybojovaly zlatý pohár :)

separator-pohoda

JůliDáda show

20. 11. 2013 se děti z Pohody vydaly na akci nazvanou JůliDáda show aneb zpívání a tancování s Dagmar Patrasovou a žížalou Jůlií do KC Svobody. Tuto akci připravila v rámci 2. ročníku „Dětského úsvitu" Správa zdravotních a sociálních věcí Cheb - Centrum rozvoje pěstounské péče ve spolupráci s komisí OSPOD, MěÚ Cheb. Tato akce byla pořádána při příležitosti světového dne prevence syndromu CAN. Vystoupily zde mažoretky, ale také naše tři tanečnice, které vyhrály zlatý pohár :) Všechny děti si akci velice užily a ještě dnes si zpívají písničky od Dády :)

Fotografie z této akce zde:{gallery}pohoda-2013-dada{/gallery}

separator-pohoda

Mikulášská diskotéka v Respektu

5.12. 2013 si děti užily čerta a Mikuláše v NZDM Respekt, kde si děti mohly vybarvit obrázek, zahrály si nějaké ty hry a dostaly mikulášské balíčky plné dobrot. Samožřejmě nechyběl ani čert, který některé nezbedníky pěkně vystrašil.:)

 Fotografie z této akce zde:

separator-pohoda

Čertovský rej v Pohodě

9.12. 2013 se v Pohodě sešlo spoustu malých čertíků. Přišel nás navštívit i hodný andílek s Mikulášem, kteří dětem za básničku či písničku nadělili balíčky s dobrotami, které nám věnoval TRAVEL FREE, s.r.o. Tímto velice děkujeme za spolupráci.

Fotografie z této akce zde:

separator-pohoda

Vánoční besídka v klubu seniorů

12.12. 2013 děti z Pohody udělaly radost babičkám a dědečkům v klubu seniorů v Chebu. Děti jim zarecitovaly a zazpívaly vánoční básničky a písničky, které se naučily a udělaly všem velkou radost. Na závěr od nás všichni senioři dostali vánoční přání v podobě kapříka. Děti si za vystoupení odnesly adventní kalendáře, které snědly dřív, než dorazily zpět na klub :)

Fotografie z této akce zde:

separator-pohoda

Vánoční besídka v Pohodě

18.12. 2013 jsme si společně s dětmi užili vánoční besídku. Děti zazpívaly vánoční písničky, dokonce se i tančilo a přišel k nám i Ježíšek :) Každé dítě našlo pod stromečkěm nějaký ten dáreček, který mu udělal radost :) 

Fotografie z této akce zde:

separator-pohoda

 Rok 2014

Preventivní besedy s městskou policií

 V rámci preventivních programů v klubu proběhly dvě preventivní besedy. 18. 3. 2014 proběhla preventivní beseda s menšími dětmi od 6 - 10 let na téma: práce městské policie. 1. 4 . 2014 proběhla druhá preventivní beseda pro mládež od 11 - 15 let na téma: Domácí násilí. Obě besedy byly pod vedením koordinátora prevence kriminality pana Václava Plachého. Dětem se obě besedy moc líbily, děkujeme :)

Fotografie z této akce zde:

 separator-pohoda

Maškarní ples

Dne 25. 3. 2014 jsme si opět po roce užili maškarní ples. Proměnili jsme se společně s dětmi v různé příšery, ale i princezny či čarodějnice. :)

 Fotografie z této akce zde:

 separator-pohoda

Vystoupení v DPS Spáleniště

15. 4. 2014 jsme se vydali na vystoupení do Domova pro seniory na Spáleniště. Jelikož byl velikonoční čas děti přednesly babičkám a dědečkům velikonoční básničky, zatančily a všem rozdaly krásná přáníčka. Odměnou jim byl velký potlesk, ale i nějaká ta sladkost :)

 Fotografie z této akce zde:

 separator-pohoda

Fotbal pro rozvoj

Ve dnech 19. a 20. 5. jsme se zapojili do akce s názvem Fotbal pro rozvoj. Jedná se o projekt, v rámci kterého jezdí parta mladých lidí společně s ambasadory z Keni po České republice a snaží se mladým lidem, převážně ohroženým sociálním vyloučením, předat vědomosti o férové hře prostřednictvím fotbalu, ale také je seznámit se životem v Keni. Tato akce měla u dětí, kterých se na akci sešlo opravdu mnoho, obrovský úspěch a velice se těší na příští rok.   

 Fotografie z této akce zde:

 separator-pohoda

Dětský den a sportovní odpoledne na Krajince

2. 6. jsme v Pohodě pořádali dětský den. V rámci akce jsme vyrazili na Krajinku, kde jsme si společně opekli buřty a děti si vysoutěžily spoustu cen. Den poté jsme společně s Útočištěm a Respektem uspořádali sportovní odpoledne, kde si proti sobě zahrála jednotlivá družstva fotbal.

 Fotografie z této akce zde:separator-pohoda

Patafest

V sobotu 15. 6. jsme společně s našimi tanečníky vyrazili do Hazlova na akci zvanou Patafest. Akci pořádá SZŠ a VOŠ Cheb. Naši šikovní tanečníci ukázali, co všechno umí a všichni jsme si užili krásné odpoledne.

 Fotografie z této akce zde:

 separator-pohoda

Dvoudenní akce - Jedlová

Hned na začátku prázdnin se děti z Pohody vydaly na dvoudenní akci do Jedlové u Mariánských Lázní. Akce probíhala od 30. 6. - 1. 7. ve spolupráci s Útočištěm o.p.s. Děti si užily dva dny plné her, soutěží a nových zážitků.  

 Fotografie z této akce zde:

 separator-pohoda

Chebské sportovní dny

4. 9. 2014 jsme se s dětmi zúčastnili akce s názvem Chebské sportovní dny. Děti si na akci mohly vyzkoušet různé sportovní disciplíny. A po akci jsme se ve zbylém čase ještě pobavili na dětském hřišti na prolézačkách :)

 Fotografie z této akce zde:

 separator-pohoda

Seznamte se!

V sobotu 13. 9. jsme naši organizaci prezentovali na akci s názvem Seznamte se! Akci pořádala Krajská rada dětí a mládeže v příkopě na chebském hradě. Jednalo se o festival volnočasových aktivit pro mládež. Cílem této akce bylo prezentovat organizace pracující s mládeží.

 Fotografie z této akce zde:

 separator-pohoda

Ozvěny Patafestu

V sobotu 20. 9.  všichni naši malí i velcí tanečníci vystoupili na akci zvané Ozvěny Patafestu. Akci pořádala opět SZŠ a VOŠ Cheb, tentokrát v areálu Papírny v Chebu. Bohužel nám nepřálo počasí, ale i přesto se akce povedla :)

 Fotografie z této akce zde:

 separator-pohoda

Týden nízkoprahových zařízení

V rámci celorepublikové akce Týdne nízkoprahových zařízení (22. 9. - 26. 9.) do které jsme se zapojili, jsme během tří dnů prošli vzájemně všechny nízkoprahová zařízení v Chebu. V pondělí jsme se všechny kluby (Útočiště a Respekt) sešli u nás v Pohodě, kde proběhl taneční workshop, druhý den jsme navštívili Respekt, kde si děti zasoutěžily ve stolním fotbálku a ping pongu. A ve středu si v Útočišti zahrály společenské hry. Na závěr bylo pro děti připravené sportovní odpoledne na Krajince. 

 Fotografie z této akce zde:

 separator-pohoda

 

Čert, Mikuláš a andělé u nás v „Pohodě“ (9. 12. 2010)

9.12.2010 k nám zavítal zlý čert s Mikulášem a andílkama. Čert doslova prohnal zlobivé děti a za básničku, písničku nebo předvedené taneční číslo dostaly děti nadílku. Děkujeme dobrovolníkům z o.s. Rokršti – především akčnímu čertovi, kterého si děti budou dlouho pamatovat. Paní Fialové také za sladký mikulášský příspěvek.

 .

separator-pohoda

Mikulášská v domově pro seniory (8. 12. 2010)

8.12.2010 jsme s dětmi chtěli udělat radost seniorům v Domově pro seniory na Spáleništi. Připravili jsme si vtipné vánoční říkanky, básně a písničky. Děti také vyrobily vánoční ozdoby pro radost a s přáním krásných vánočních svátků je babičkám a dědečkům předaly.

  .

separator-pohoda

Kadeřnický salón v „Pohodě“ (30. 11. 2010)

30.11.2010 se u nás otevřel „Kadeřnický salon“. Navštívili nás studenti 2. ročníku ISŠ Cheb – obor kadeřníci v doprovodu s paní učitelkou Holou. Nejdříve si s dětmi povídali o vlasové hygieně a poté dětem nabídli své služby - na přání jim tvořili krásné účesy. Holky se předháněly, která bude za krásnější princeznu, a pouze jeden statečný hoch si troufl také podstoupit určitou změnu účesu, čímž všechny pobavil. Děkujeme studentům i paní učitelce za trpělivost a čas, a taktéž i paní novinářce Šmatové a jejímu kroužku mladých novinářů. Moc se nám to líbilo.

 .

separator-pohoda

Divadlo v „Pohodě“ - Pohádka o Kačátku (11. 10. 2010)

Dne 11.10. 2010 jsme u nás v „Pohodě“ shlédli divadelní představení Pohádku o kačátku, kterou nám zahrál ochotnický soubor Špalíček. Do pohádky zapojovali herci interaktivní formou také naše děti. Akce se konala v rámci projektu „Z pohádky do pohádky“ ve spolupráci s paní Alenou Fialovou z o.s. Rokršti. Po představení jsme si povídali o divadle, loutkách a pohádkových postavách. A děti si mohly vyrobit podle více druhů šablon svou loutku oblíbené pohádkové postavičky. To se dětem tolik líbilo, že si chtěl každý vyrobit hned postaviček několik.

  .

separator-pohoda

Návštěva knihovny (30. 9. 2010)

V rámci projektu „Z pohádky do pohádky“, do kterého jsme se zapojili s o.s. Rokršti, jsme s dětmi navštívili Knihovnu v Chebu, kde si pro nás připravili krátké divadelní představení, do kterého se následně mohly zapojit i samotné děti s maňásky. Projekt je zaměřen na zlepšení komunikace a jazykového projevu dětí. Proto jsme dostali také darem od A. Fialové z o.s. Rokršti hru Aktivity, která je určena právě k rozvíjení slovní zásoby a komunikačních dovedností.

  .

separator-pohoda

 


Otevírací doba

Pondělí - Pátekdvere

14:00 - 18:00 hod.

Hodiny určené pro konzultace s vedoucí zařízení, sociálním pracovníkem:

středa, čtvrtek, pátek od 12:00 – 14:00 hodin (popřípadě dle individuální domluvy)

Online

Právě připojeni - hostů: 92 

Finanční podpora - NZDM

Sociální služba nízkoprahové zařízení pro děti a mládež je v roce 2018 poskytována za finanční podpory Karlovarského kraje.logo-karlovarsky-kraj