top-stacionar-maja

Úvod  >  Druhy soc. služeb

Druhy sociálních služeb

 

 Odlehčovací služba

delici-linka-maja

Odlehčovací služby jsou poskytované dětem a mládeži s mentálním postižením a dětem a mládeži s kombinovaným postižením ve věku od 3 let do 26 let.
Hlavním účelem odlehčovací služby je poskytování ambulantní služby dětem a mládeži, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení, o které je jinak pečováno v jejich přirozeném sociálním prostředí.

 

Denní stacionář

delici-linka-maja

Poskytování služby sociální péče ve stacionáři - denní pobyt, je určen osobám s mentálním postižením a dětem a mládeži s kombinovaným postižením ve věku od 3 - 26 let.
Hlavním účelem denního stacionáře je poskytování ambulantní služby dětem a mládeži, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku nebo zdravotního postižení, nebo s chronickým duševním onemocněním, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

 

Týdenní stacionář - od 1.1. 2015 - služba pozastavena

 delici-linka-maja

Poskytování služby sociální péče ve stacionáři - týdenní pobyt, je určen dětem a mládeži s mentálním nebo s kombinovaným postižením ve věku od 3 - 26 let.
Hlavním účelem týdenního stacionáře je poskytování pobytové služby dětem a mládeži, které mají sníženou soběstačnost z důvodu věku nebo zdravotního postižení, nebo s chronickým duševním onemocněním, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

 

Domov pro osoby se zdravotním postižením

delici-linka-maja

Poskytovaná služba sociální péče v domově pro osoby se zdravotním postižením je realizovaná jako služba pobytová s celoročním nepřetržitým provozem. Pobyt je určen dětem a mládeži s mentálním postižením nebo s kombinovaným postižením ve věku od 3 - 26 let.

Hlavním účelem domova pro osoby se zdravotním postižením je poskytování sociální služby dětem a mládeži, které mají sníženou soběstačnost z důvodu zdravotního postižení, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

 


Akce stacionáře "Mája"

maja-prava

Online

Právě připojeni - hostů: 71 

Finanční podpora - Mája

Sociální služby domov pro osoby se zdravotním postižením, denní stacionář a odlehčovací služba jsou v roce 2018 poskytovány za finanční podpory Karlovarského kraje.

logo-karlovarsky-kraj

DALŠÍ SPONZORY NAJDETE ZDE