separator-beruska

Baby klub složí pěstounským rodinám na podporu zdárného adaptačního procesu nově příchozích dětí do PP. Toto období je velice náročné a citlivé, a proto vyžaduje maximální pozornost. Baby kluby podporují všestranný rozvoj dané cílové skupiny, jsou tématicky zaměřeny na péči a výchovu o dítě od 0 do 6 let. Na setkáních se pracuje interaktivní formou, kde se pojí individuální konzultace a skupinové diskuze, s odbornou literaturou. Cenným přínosem jsou poznatky, zkušenosti, dojmy pečujících osob a jejich vzájemné sdílení v kontextu posilujícího a bezpečného zázemí. Činnost Baby klubu má za cíl pomáhat co nejlépe naplňovat nejlepší zájem dítěte.

separator-beruska

Úvod  >  Baby kluby  >  CRPP - 15.2.2017 „BABY KLUB“ - pro děti do 5 let věku

separator-beruska

Pozvánka

Dne: 15. 2. 2017

na čtvrté klubové setkání

BABY KLUB“ - pro děti do 5 let věku

S  psycholožkou, Mgr. Petrou Píseckou

Místo konání: Náměstí Krále Jiřího z Poděbrad 6, Cheb, CRPP

Čas: V dopoledních hodinách: od 9.30 - do 11:30 hod.

Trápí vás různé otázky, které se týkají psychického a emočního vývoje dítěte? Je něco, s čím si nevíte rady a potřebujte pomoc?

Na klubových setkáních se bude - společně s Vámi a  dětmi -pracovat podnětnou, zábavnou, tvůrčí formou. Cílem je pomoci Vám se zorientovat v dítěti, ukázat Vám, jak co možná nejlépe podpořit jeho všestranný rozvoj za pomoci vhodných podnětů a stimulačních technik.

Sami si budete vybírat témata, která vás zajímají.

 

Sledujte nás i na facebooku

Partnerský web

p-pece-v-kk